web-thumbnail_nl

TARİH YAZACAĞIZ! BİRLİKTE KAZANACAĞIZ!

 Partimizin 2023 seçimlerine yönelik yeni kampanyası; ‘’Tarih Yazacağız!’’ ve ‘’Birlikte Kazanacağız!’’ sloganlarıyla Türkiye genelinde billboardlarda yerini aldı.

Kampanyamızda; Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in Sayın Ekrem İmamoğlu ve Sayın Mansur Yavaş ile olan fotoğrafı; “Tarih Yazacağız!” sloganıyla, Kemal Kılıçdaroğlu ile olan fotoğrafı ise; “Birlikte Kazanacağız!” sloganıyla Türkiye genelinde billboardlara yansıdı.

Ayrıca Partimizin resmî sosyal medya hesabı üzerinden;

“Milletin sesi neredeyse; biz oradayız! Milletin iradesi neredeyse; biz oradayız! Milletin derdi neredeyse; çözümlerimizle birlikte, biz oradayız! Milletimizin açtığı yolun önünde, hiçbir engel duramaz. Bu yolu yürümeye, hep birlikte devam edeceğiz! Birlikte Kazacağız! Tarih Yazacağız!” notuyla paylaşılan videoda;

Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in sıklıkla dile getirdiği; ‘’Millet iradesi’’ kavramına vurgu yapılarak; 2019 yılındaki belediye seçimlerinden, 2020 yılından itibaren yürüttüğü esnaf gezilerinden, Saraçhane konuşmasından, Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş ile beraber gittikleri deprem bölgesi ziyaretinden ve 6 siyasi parti liderinin bir arada olduğu görüntüler yer aldı.

“TARİH YAZACAĞIZ! BİRLİKTE KAZANACAĞIZ! ”
“TARİH YAZACAĞIZ! BİRLİKTE KAZANACAĞIZ! ”
Tags: No tags

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *